Dátum: 13.01.2021
Autor: Mincovňa Kremnica

Vážení zberatelia

vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu a opatrenia s ňou spojené bude zakúpenie 10 € striebornej zberateľskej euromince - Janko Matúška - 200. výročie narodenia možné výhradne prostredníctvom nášho eshopu cez www.mint.sk (pred nákupom je treba sa zaregistrovať ako náš zákazník https://www.mint.sk/user/register a následne je možné vytvoriť objednávku v eshope).

Doručenie Vami objednaného tovaru bude možné štandardne prostredníctvom slovenskej pošty alebo kuriérom. Bude však možný aj osobný odber objednaného tovaru cez výdajné miesto (predajňa MincArt v Kremnici, každý pracovný deň od 7:00 do 14:00 hod.).

Avšak cez výdajné miesto bude možné vyzdvihnúť len tovar vopred objednaný cez eshop a uhradený bankovým prevodom alebo platobnou kartou. Úhrada za tovar musí byť pri preberaní tovaru pripísaná na náš bankový účet, preto odporúčame zákazníkom pred príchodom na výdajné miesto overiť telefonicky na čísle 045 6 78 78 75, či bola úhrada pripísaná na náš účet.

Pri preberaní objednaného tovaru na výdajnom mieste prosíme o dôkladné dodržiavanie hygienických opatrení - nosenie rúška, dezinfekcia rúk a dodržiavanie rozostupov.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Váš nákup. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte.