Dátum: 25.11.2021
Autor: Mincovňa Kremnica

Vážení zákazníci,

vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu a opatrenia s ňou spojené bude zakúpenie zberateľských euromincí – Alexander Dubček - 100. výročie narodenia možné výhradne prostredníctvom nášho eshopu cez www.mint.sk.

Doručenie Vami objednaného tovaru bude možné štandardne prostredníctvom slovenskej pošty alebo kuriérom. Bude však možný aj osobný odber objednaného tovaru cez výdajné miesto (predajňa MincArt v Kremnici, každý pracovný deň od 8:00 do 14:30 hod.).

Avšak cez výdajné miesto bude možné vyzdvihnúť len tovar vopred objednaný cez eshop a uhradený bankovým prevodom alebo platobnou kartou. Úhrada za tovar musí byť pri preberaní tovaru pripísaná na náš bankový účet, preto odporúčame zákazníkom pred príchodom na výdajné miesto overiť telefonicky na čísle 045/6787875, či bola úhrada pripísaná na náš účet.

Pri preberaní objednaného tovaru na výdajnom mieste prosíme o dôkladné dodržiavanie hygienických opatrení - nosenie rúška, dezinfekcia rúk a dodržiavanie rozostupov.

V prípade, že si pre dodanie tovaru vyberiete odberné miesto v našej predajni v Kremnici, tak Vás žiadame, aby ste si objednaný a uhradený tovar prišli vyzdvihnúť najneskôr do 2 týždňov od objednávky. V prípade, že sa tak nestane, peniaze Vám budú zaslané naspäť a objednávka bude stornovaná.

Predajňa v Banskej Štiavnici bude zatvorená.

Ďakujeme za pochopenie.